Küresel lastik kürleme presi pazarı 2016-2021, yeni raporla aydınlatılıyor..Reportstack tarafından duyurulan yeni bir pazar araştırması yayınıdır.

28 Aralık 2020by Mavi Webtasarım
haber.jpg

Rapor, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Dünyanın Geri Kalanı için ayrı kapsamlı analizler sağlar. Bu sektörde, Lastik Kürleme Presi endüstrisinin küresel rekabet ortamı ve arz / talep modeli sağlanmıştır.

Küresel Lastik Kürleme Basın Pazarı Görünümü 2016-2021  , Reportstack tarafından duyurulan yeni bir pazar araştırması yayınıdır. Isıyla sertleşen plastik sıkıştırma kalıplama için gelişmiş sıcak presleme ekipmanı olarak kürleme presi, esas olarak çeşitli kauçuk ürünlerin, yapışkan bantların, levha kauçuğunun vulkanizasyon işlemlerinde kullanılır.

Şanzıman sistemine göre, lastik kürleme presi esas olarak mekanik kürleme presi ve hidrolik kürleme presi olarak ikiye ayrılır. Mekanik kürleme presi ile karşılaştırıldığında, hidrolik kürleme presi daha yüksek eşmerkezlilik, paralellik ve sıfırlama ekipmanı doğruluğuna sahiptir, vulkanize radyal lastik için daha uygundur.

Küresel Lastik Kürleme Basın Pazarı Görünümü 2016-2021’de eksiksiz rapor mevcuttur

Bu rapor, 2011-2015 yılları arasında Tire Kürleme Presi için dünya çapındaki pazarların ayrıntılı analizini sağlar ve bölge / ülke ve alt sektörlere göre 2016-2021 kapsamlı pazar tahminleri sağlar. Lastik Kürleme Presi pazarındaki temel teknolojik ve pazar trendlerini kapsar ve ayrıca Lastik Kürleme Presi için arz / talebi etkileyen faktörlerin ve endüstri katılımcılarının karşılaştığı fırsatların / zorlukların bir analizini ortaya koyar.

Ayrıca, fırsatları değerlendirmelerini ve iş stratejileri geliştirmelerini sağlayarak değer zincirinde aktif olan şirketler ve yeni giriş yapan şirketler için önemli bir araç görevi görür.

Bu  rapor, özel kaynaklardan toplanan küresel Lastik Kürleme Presi pazarı hakkındaki bilgilerin sentezi, analizi ve yorumlanmasına dayanarak hazırlanmıştır. Rapor, son zamanlardaki önemli teknolojik gelişmeleri kapsıyor ve pazardaki önde gelen oyuncuların profilini çıkarıyor ve temel stratejilerini analiz ediyor.

Raporun rekabet ortamı bölümü, önemli endüstri oyuncularının pazar payı analizine ilişkin net bir fikir vermektedir. Küresel Lastik Kürleme Presi pazarındaki başlıca oyuncular McNeil & NRM (ABD), HF (Almanya), Herbert (Almanya), Kobelco (Japonya), MHI (Japonya), VMI (Hollanda), MESNAC (Çin), DXS’dir ( Çin), Yiyang Yishen (Çin), Tianjin Saixiang (Çin), Safe-Run (Çin), Cimcorp (Finlandiya), Guilin Rubber Machinery (Çin), Sino Rubber Machinery (Çin), Greatoo (Çin) ve diğerleri.

Bahsedilen Şirketler

McNeil & NRM (ABD), HF (Almanya), Herbert (Almanya), Kobelco (Japonya), MHI (Japonya), VMI (Hollanda), MESNAC (Çin), DXS (Çin), Yiyang Yishen (Çin), Tianjin Saixiang (Çin), Safe-Run (Çin), Cimcorp (Finlandiya), Guilin Rubber Machinery (Çin), Sino Rubber Machinery (Çin), Greatoo (Çin)

İSTANBUL

Contact

Bize ulaşabileceğiniz telefon ve internet adreslerimiz.
0 212 210 27 02-03

www.sekultire.com

info@sekultire.com

ŞİRKET

About us..


Our company has been operating as the sole authorized dealer of Japanese origin FUJITA 3 WAY PISTON VALVES in our region for many years, and additionally recently has become the sole representative of  KOBELCO/Japan patented Curring Press manufacturer YIYANG YISHEN RUBBER MACHINERY C0.,LTD and KOBELCO/Japan patented Mixer manufacturer YISHEN RUBBER MACHINERY C0.,LTD for  Turkey.
In this context, we would like to inform you that we are open to any kind of cooperation about your needs regarding these products and as Sekul Company we will be happy to be at your service.


HABERDAR OL

Faaliyetlerimizi Takip Edin

Sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.