Genel arşivleri | Tire Curing Press | Fujita Piston Valve | Yiyang Mixer

18 Ağustos 2023

We are participating in Shanghai Tire Expo between 4-6 September 2023 as FUJITA IDC PISTON VALVES-

YISHEN PRESS-YIYANG MIXER..

We will be happy to see you at our stand address below.

FUJITA IDC PISTON VALVES;

Block N3 Number; 3C285

YISHEN PRESS & YIYANG MIXER;

Blok Number :1A351

4-6 Eylül 2023 tarihleri arasında Shanghai Tire Expo fuarına FUJITA IDC Piston Valfleri olarak katılım göstermekteyiz..

Aşağıdaki stand adresimizde sizleri görmek mutluluk duyarız..

FUJITA IDC PISTON VALFLERI;

Blok N3 Numara; 3C285


12 Kasım 2020
haber.jpg

Global Market Insights tarafından yapılan bir araştırmaya göre, arazi lastiği pazarının 2025 yılına kadar mevcut piyasa değerinden 435 milyar ABD Dolarından fazla olan 705 milyar ABD Dolarının üzerine çıkması beklenmektedir.

Farklı arazilerde sürüş içeren uygulamalarda ATV’leri ve UTV’leri kullanmak için tüketici tercihlerini değiştirmek bu pazar büyümesini destekleyecektir.

Lastiklerde daha iyi diş desenleri ve performans özellikleri de dahil olmak üzere devam eden teknolojik gelişmeler daha fazla dayanıklılık ve ısı direnci olan ürünleri görecektir. Bu arada, distribütör ve bayilik ağının dünya genelinde genişlemesi, öngörülen süre zarfında ürün talebini artırması bekleniyor. Sızdırmazlık parçaları ve kendiliğinden kapanan lastikler gibi yenilikler sektördeki büyümeyi olumlu yönde etkileyecektir.

Dünya genelinde değişen devlet ticaret politikaları nedeniyle hammadde fiyatlarındaki dalgalanma arazi dışı lastik talebini etkileyecektir. Kauçuk hammaddeleri üzerindeki yüksek ithalat vergileri, genişlemeyi sınırlayacaktır. Sentetik kauçuk pazarının, 2025 yılına kadar ortalama sanayi büyümesinin üzerinde% 7,5’den fazla büyümesi beklenmektedir.

45in üzerindeki lastikler pazarı, OTR ekipmanı, traktörler ve biçerdöverler de dahil olmak üzere, tarımsal faaliyetler için biçerdöverler üzerinde geniş çaplı lastikler tercihinin artmasıyla birlikte önemli bir büyüme sağlayacaktır.

Dirt bisikletleri ve dörtlüler, rekreasyonel faaliyetlerin ve dünyadaki kir bisikleti etkinliklerinin popülaritesindeki artış nedeniyle popülaritesi artacaktır. Kuzey Amerika’da eğlence parklarının ve ATV’lerin sürme parkurlarının mevcudiyeti de artmaktadır.

Ayrıca, orijinal ekipman segmenti, arazi lastikleri segmentinde de önemli bir büyüme gösterecektir. Global Market Insights’a göre, Avrupa’da, off-road lastik pazarının 2025’te 15 milyar ABD dolarını geçmesi muhtemeldir. Bu lastikler orman ve kamp aktiviteleri için tüketiciler arasında popülerdir. Yaygın macera parkurları ve yarış olaylarının varlığı, gelişmiş arazi araçlarının kullanılmasını büyük ölçüde etkileyerek arazi dışı lastik talebini daha da artırır.


İSTANBUL

Contact

Telephone and internet addresses where you can reach us
+90 212 210 27 02-03

www.sekultire.com

info@sekultire.com

Corporate

About us..


Our company has been operating as the sole authorized dealer of Japanese origin FUJITA 3 WAY PISTON VALVES in our region for many years, and additionally recently has become the sole representative of  KOBELCO/Japan patented Curring Press manufacturer YIYANG YISHEN RUBBER MACHINERY C0.,LTD and KOBELCO/Japan patented Mixer manufacturer YISHEN RUBBER MACHINERY C0.,LTD for  Turkey.
In this context, we would like to inform you that we are open to any kind of cooperation about your needs regarding these products and as Sekul Company we will be happy to be at your service.


BE INFORMED

Follow Our Activities

You can follow us on social media